X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Katalog firm, kancelarii i stowarzyszeń zajmujących się pomocą prawną przy uzyskiwaniu odszkodowania

BIURO DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ "CAMPTER"

 • Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania za wypadek komunikacyjny, w pracy,  śmierć bliskiej osoby, potrącenie przez pojazd, potknięcie lub poślizgnięcie, uszkodzenia pojazdu;
 • Nie pobieramy zaliczek! Honorarium płatne dopiero po uzyskaniu odszkodowania;
 • Swoim zasięgiem obejmujemy zdarzenia powstałe w Polsce, jak i Holandii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii i Irlandii;
 • Biuro Dochodzenia Odszkodowań CAMPTER jako jedyna polska firma uzyskała autoryzację własnej działalności przez Claims Management Regulation przy brytyjskim Ministry of Justice.
 
 

KRAJOWE BIURO DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ


 • Świadczymy swoje usługi w zakresie szkód komunikacyjnych, osobowych, majątkowych, a także szkód medycznych (m. in. błędów w sztuce lekarskiej);
 • Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym likwidacji szkód ubezpieczeniowych i medycznych;
 • Współpracujemy z kancelariami prawniczymi, z lekarzami - biegłymi sądowymi oraz likwidatorami szkód ubezpieczeniowych;
 • Działamy na terenie Wrocławia i okolic. W indywidualnych przypadkach podejmujemy się spraw z pozostałych stron Polski.
 
 
Najczęściej kradzione
 • VOLKSWAGEN PASSAT
 • VOLKSWAGEN GOLF
 • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.