X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« zgłoś szkodę w innym towarzystwie

Szkoda BENEFIA

Zgłoś szkodę w BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

 

 

UBEZPIECZENIA

 

KOMUNIKACYJNE

 

MAJĄTKOWE

 

ZDROWOTNE

 

DLA FIRM

Do Państwa dyspozycji Centrum Zgłoszeniowe dostępne jest 24 godziny siedem dni w tygodniu

 

Call Center: (+ 48 22) 212 20 30

na terenie Polski: 0 801 080 300
 

Assistance:

- dla Klientów posiadających polisę       Assistance Plus

(0-22) 874 34 84

0 800 120 053

- dla Klientów posiadających polisę   Assistance SOS

(0-22) 532 85 83

- dla Klientów mBanku i Multibanku

posiadających polisy Assistance zawarte przed 08.04.2013 r.

(0-22) 544 14 44 

- dla Klientów mBanku i Multibanku

posiadających polisy Assistance zawarte po 07.04.2013 r.

(0-22) 532 85 84 

- dla klientów serwisu internetowego Benefia24.pl posiadających polisę Assistance

(0-22) 544 14 44

 

Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.